Regulator
BTRP230-9010
Przewodowy, podtynkowy regulator tygodniowy, 230 V AC, biały




Regulator EAN 5060103694068
Przewodowy, podtynkowy regulator dobowy, 230 V AC, biały
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-05-12.
Zasilanie: 230 V AC 50 Hz
Sterowanie: Wyjście 230 V AC 50 Hz, funkcja NSB, zmiana trybu grzanie/chłodzenie
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Wymiary: 71 x 71 x 53 mm
Grubość po montażu w puszce fi 60 mm: 23 mm
| Zasilanie | 230 V AC 50 Hz |
|---|---|
| Obciążenie | max 0,5 A |
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷30°C |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,5°C |
| Algorytm sterujący | PWM lub histereza +/- 0,5°C |
| Komunikacja | przewodowa |
| Wejście S1 i N | temperatura podłogi, pomiar temperatury |
| Sygnał wyjściowy | 230 V AC 50 Hz |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Harmonogram pracy | dobowy |
| Kolor | biały |
| System doramkowy | tak |