Regulator BTRP230-9010
Przewodowy, podtynkowy regulator tygodniowy, 230 V AC, biały
Regulator EAN 5060103697120
BTRP230-9010
5 lat gwarancji
Dostępność
Produkt dostępny Wysyłka do 2 dni roboczych
  • Zasilanie 230V Zasilanie 230V
  • Połączenie przewodowe Połączenie przewodowe
  • Montaż podtynkowy Montaż podtynkowy
  • Programowanie tygodniowe Programowanie tygodniowe
Cena i program lojalnościowy
Grupa rabatowa: A
Sprawdź gdzie kupić
Opis
Opis
  • Praca na podstawie harmonogramu tygodniowego.
  • Ochrona zaworów przed zastaniem.
  • Ochrona przed zamarzaniem.
  • Miejsce na dodatkowy czujnik temperatury podłogi FS300.
Funkcje
Funkcje
  • Steruje ogrzewaniem/chłodzeniem płaszczyznowym.
  • Łączy się z listwą przewodową.
  • Montowany do puszki fi 60 mm.
  • Montowany do ramki 55 x 55 mm.
Podłączenie i zasilanie
Podłączenie i zasilanie
Zasilanie: 230 V AC 50 Hz
Sterowanie: Wyjście 230 V AC 50 Hz, funkcja NSB, zmiana trybu grzanie/chłodzenie
Styki dodatkowe: Czujnik temperatury powietrza lub podłogi
Montaż
Montaż
  • Montaż regulatora do puszki Fi 60
Wskazany montaż:
  • Wysokość 1,5m od podłoża
  • Z dala od źródeł ciepła lub chłodu
Niewłaściwy montaż:
  • Na ścianie zewnętrznej
  • W przeciągu
  • W miejscu mocno nasłonecznionym
Wymiary
Wymiary
Wymiary: 71 x 71 x 46 mm
Grubość po montażu w puszce fi 60 mm: 15 mm
Komunikacja
Komunikacja
  • Wymaga podłączenia przewodem do listwy sterującej
  • Brak występujących zakłóceń
Elementy dostawy
  • Regulator.
  • Śruby montażowe.
Dane techniczne
Dane techniczne
Zasilanie 230 V AC 50 Hz
Obciążenie max 0,5 A
Zakres regulacji temperatury powietrza 5÷35°C
Dokładność wskazania temperatury 0,5°C
Algorytm sterujący PWM lub histereza: +/- 0,25°C lub +/- 0,5°C
Komunikacja przewodowa
Wejście S1 i N temperatura podłogi, pomiar temperatury
Sygnał wyjściowy 230 V AC 50 Hz