Regulator
RT520RF
Bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny, OpenTherm




Regulator EAN 5060103695850
Przewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny, OpenTherm
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-05-12.
Sprawdź gdzie kupićRegulator zasilany bateryjnie 2x AA. Steruje źródłem ciepła/chłodu lub pompą obiegową. Łączy się przewodowo ze sterowanym urządzeniem. Montowany bezpośrednio na ścianie.
Zasilanie: Bateryjne 2x AA
Sterowanie: NO/COM/NC (styki beznapięciowe), A/B (styki OpenTherm)
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Wymiary: 118 x 95 x 26 mm
| Zasilanie | bateryjne |
|---|---|
| Obciążenie | max 3 A |
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷33°C |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,1°C lub 0,5°C |
| Algorytm sterujący | TPI lub histereza: +/- 0,25°C lub +/- 0,5°C |
| Komunikacja | przewodowa |
| Sygnał wyjściowy | OpenTherm +4.0 lub NO/COM/NC (styki beznapięciowe) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Harmonogram pracy | tygodniowy |
| Kolor | biały |
| Sterowanie | sterowanie źródłem ciepła lub pompą obiegową |