Regulator
091FLv2
Przewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny
58,00 €
(249,28 zł)




Regulator EAN 5056632701988
Przewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-04-30.
Zasilanie: Bateryjne 2x AA
Sterowanie: NO/COM (styki beznapięciowe)
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Wymiary: 153 x 82 x 30 mm
| Zasilanie | bateryjne |
|---|---|
| Obciążenie | max 5 A |
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷35°C |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,5°C |
| Algorytm sterujący | TPI lub histereza: ±0,25°C, ±0,5°C lub ±1°C |
| Komunikacja | przewodowa |
| Sygnał wyjściowy | NO/COM (styki beznapięciowe) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Harmonogram pracy | tygodniowy |
| Kolor | biały |
| System doramkowy | nie |