Regulator
091PRORF
Bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny













Regulator EAN 5060103696314
Bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy, bateryjny
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-04-14.
Sprawdź gdzie kupić
Zasilanie regulatora: Bateryjne 2x AA
Zasilanie odbiornika: 230 V AC 50 Hz
Sterowanie: NO/COM (styki beznapięciowe)
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Nadajnik: 154 x 80 x 30 mm
Odbiornik: 96 x 96 x 27 mm
| Zasilanie | bateryjne |
|---|---|
| Obciążenie | max 16 A |
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷30°C |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,2°C |
| Algorytm sterujący | histereza +/- 0,25°C lub +/- 0,5°C |
| Komunikacja | bezprzewodowa, 868 MHz |
| Zasięg | max 100 m (w otwartej przestrzeni) |
| Sygnał wyjściowy | NO/COM (styki beznapięciowe) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Harmonogram pracy | tygodniowy |
| Kolor | biały |
| Sterowanie | sterowanie źródłem ciepła lub pompą obiegową |