Regulator
SQ610RF
Bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy Quantum z wbudowanym akumulatorem, biały






Regulator EAN 5056632700424
Bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy Quantum z wbudowanym akumulatorem, czarny
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-04-30.
Sprawdź gdzie kupić
Zasilanie: Wbudowany akumulator, ładowanie przez port microUSB-B
Styki dodatkowe: Czujnik temperatury powietrza lub podłogi, karta hotelowa, styk zewnętrzny beznapięciowy
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Wymiary: 86 x 86 x 11 mm
SALUS Premium Lite to intuicyjna aplikacja internetowa, do pobrania darmowo w Google Play lub App Store, umożliwiająca sterowanie wszystkimi komponentami systemu SALUS Smart Home. Zaletą jest prostota obsługa i konfiguracja, w tym: możliwość dodawania dużej ilości nowych urządzeń oraz tworzenia elastycznych harmonogramów dziennych i tygodniowych, dostosowanych do trybu życia i indywidulanych potrzeb użytkowników. Mobilna aplikacja SALUS Premium Lite stworzona dla komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności pozwala zdalnie, z dowolnego miejsca, za pomocą smartphona, tabletu czy laptopa zarządzać i monitorować pracę domowego systemu ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, a także oświetlenia, otwarcia rolet czy bram.
W razie nagłej zmiany planów lub przed powrotem po dłuższej nieobecności użytkownik może za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do sieci WiFi, ustawić pożądaną temperaturę i po powrocie do domu cieszyć się komfortem. Brak konieczności utrzymywania stałej temperatury podczas nieobecności pozwoli znacząco ograniczyć koszty ogrzewania. Udogodnieniem dla osób starszych oraz administratorów dużych obiektów użytkowych jest wersja przeglądarkowa aplikacji.
Z poziomu aplikacji użytkownik może na bieżąco monitorować, a także zarządzać domowymi systemami stworzonymi dla bezpieczeństwa np. detekcji dymu, ruchu, czy systemem przeciwzalaniowym.
Skonfigurowane w ramach jednego systemu SALUS Smart Home urządzenia komunikują się ze sobą, a po stworzeniu odpowiedniej reguły w aplikacji zasygnalizują zagrożenie za pomocą powiadomień push w aplikacji lub maila.
| Zasilanie | bateryjne |
|---|---|
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷35°C |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,1°C lub 0,5°C |
| Algorytm sterujący | ITLC lub histereza: +/- 0,25°C lub +/- 0,5°C |
| Komunikacja | bezprzewodowa, ZigBee 2,4 GHz |
| Zasięg | max 100 m (w otwartej przestrzeni) |
| Wejście S1 i S2 | temperatura podłogi, pomiar temperatury, karta hotelowa, OneTouch, zmiana trybu (grzanie/chłodzenie) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Harmonogram pracy | tygodniowy |
| Kolor | czarny |