Regulator
IT800WIFI
Internetowy, bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy z wbudowanym akumulatorem








Regulator EAN 5056632701407
Internetowy, bezprzewodowy, natynkowy regulator tygodniowy z wbudowanym akumulatorem
Grupa rabatowa: A
Podana cena w PLN jest ceną netto przeliczoną wg kursu sprzedaży NBP z tabeli C z dnia 2026-05-12.
Zasilanie nadajnika: Wbudowany akumulator, ładowanie przez port micro USB-B
Zasilanie odbiornika: 230 V AC 50 Hz
Sterowanie: NO/COM (styki beznapięciowe)
Wskazany montaż:
Niewłaściwy montaż:
Nadajnik: 86 x 86 x 11 mm
Odbiornik: 145 x 100 x 35 mm
| Zasilanie | bateryjne |
|---|---|
| Obciążenie | max 16 A |
| Zakres regulacji temperatury powietrza | 5÷35°C grzanie, 5÷40°C chłodzenie |
| Dokładność wskazania temperatury | 0,1°C lub 0,5°C |
| Algorytm sterujący | ITLC lub histereza: +/- 0,25°C, +/- 0,5°C, +/- 1°C, +/- 1,5°C, +/- 2°C |
| Komunikacja | bezprzewodowa, ZigBee 2,4 GHz |
| Zasięg | max 100 m (w otwartej przestrzeni) |
| Sygnał wyjściowy | NO/COM (styki beznapięciowe) |
| Harmonogram pracy | tygodniowy |
| Kolor | biały |
| Sterowanie | sterowanie źródłem ciepła lub pompą obiegową |